Základní informace

Jsme malá česká firma z podhůří Jeseníků, která se úzce specializuje na výrobu a prodej samolepicích cenovek, které rozesíláme zákazníkům do celé ČR. V naší nabídce naleznete u každé samolepky 3 základní velikosti - dle zkušeností nejžádanější - jde se však individuálně domluvit i na velikostech jiných. Pokud Vám z naší nabídky žádný rozměr nevyhovuje, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky - stránka Kontakt. Pevně věřím, že se vždy úspěšně dohodneme. 

Informace k dodacím lhůtám
Vzhledem k časové náročnosti výrobního procesu a výkyvům v počtu objednávek v jednotlivých dnech se může stát, že se doba dodání samolepek může o pár dní prodloužit. Standardně je výroba a odeslání realizována do 5ti pracovních dní (ve většině případů do 2 pracovních dní) v závislosti na objemu objednávky. V případě, že by mělo dojít k prodloužení termínu dodání, budeme vás neprodleně informovat telefonicky nebo emailem o aktuálním stavu a následné vzájemné dohodě. V každém případě vždy děláme vše proto, aby byla každá objednávka expedována v co nejkratším čase.

Našim hlavním cílem je totiž vždy spokojený zákazník. Rádi bychom proto znali i váš názor - ať pozitivní či negativní - abychom mohli naše služby i nadále zlepšovat a držet je na vysoké úrovni.

Těším se na případnou spolupráci.
Oldřich Pokorný
Majitel